Увага! Починає роботу гурток «Програмне забезпечення системного аналізу»

14:48, 17-10-2017

Кафедра Системного аналізу запрошує всіх студентів на заняття гуртка «Програмне забезпечення системного аналізу».

• Ти маєш аналітичний склад розуму?
  • Ти бажаєш знати, як дійти від концепту програми до її реалізації?
  • Ти хочеш навчитися працювати з даними?
  • Ти хочеш знати, які інструменти необхідні  для того, щоб інформаційна система була успішною?

Якщо хоча б на одне питання ти відповів «ТАК»  – чекаємо на тебе кожного тижня в гуртку «Програмне забезпечення системного аналізу»!

Перше заняття гуртка відбудеться в п’ятницю 20 жовтня 2017 року о 13:30 в ауд. 205.

Основні напрямки роботи гуртка:

• Обробка табличних даних засобами сучасних пакетів прикладних програм та онлайнових редакторів;
  • Основи роботи в команді із застосуванням програмних засобів організації та візуалізації результатів командної роботи;
  • Програмні засоби специфікації та управління вимогами користувачів.

Програмні засоби аналізу якості програмних систем шляхом користувальницького тестування.