Студенти навчальних груп УБД-31 та УБД-41 на виставці «БЕЗПЕКА 2017»

20:00, 20-10-2017

Кафедрою "Управління інформаційної та кібернетичної безпекою" ННІЗІ 19 жовтня була організовано відвідування студентами навчальних груп УБД-31 і УБД-41 виставки «БЕЗПЕКА 2017», яка відбулася 17 - 20 жовтня у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».

«БЕЗПЕКА» — провідна та найбільша в Україні виставка технічних засобів і обладнання для забезпечення безпеки життєдіяльності, технічної функціональності, збереження і захисту об’єктів і протипожежного захисту.

У виставці взяли участь  близько 150 вітчизняних та зарубіжних підприємств і компаній, понад 8000 відвідувачів з усіх регіонів України. Реагуючи на реалії та виклики сьогодення у сфері безпеки у тематиці виставки з'явилися  нові розділи  ІТ-технології: телекомунікації, інформаційна безпека, ЦОД та інші.

Студентам була представлена  можливість не тільки оглянути обладнання та отримати професійну консультацію, а й на спеціальних демонстраційних стендах самостійно переконатися у можливостях інноваційних технологій від світових лідерів у сфері розробки і виробництва  систем та засобів безпеки. Це все сприяло поглибленню у студентів  придбаних знань під час навчання в універсітеті - в напрямку наповнення їх практичної спрямованності, що відповідає вимогам навчального процесу сьогодення.

Студенти ознайомились з великим спектром систем і засобів контролю доступу, які складають основу СКУД (системи контролю та управління доступом будь-якого підприємства). Це: Системи контролю і керування доступом. Автоматичні електричні і механічні шлагбауми. Ворота, двері, хвіртки.Турнікети.Контрольно-пропускні пункти. Технології ідентифікації: RFID, біометрія. Технології аутентифікації. Виробництво, персоналізація та інжиніринг карт. Термінали, зчитувачі. Програмне забезпечення.

З питань  інформаційної безпеки цікаві теми визвали: безпека зберігання та обробки даних, захист інформації у каналах зв'язку,серверне обладнання і системи зберігання даних.

Студенти зацікавились розробками компанії  ELKO.Ukraine, яка є одною  з найбільших дистриб'юторів ІТ-продукції в Україні, що спеціалізується на розробці технологічних рішень і надання послуг з їх впровадження, а також оптових поставках комп`ютерної техніки на український ринок .

Фахівці ELKO  розповіли про повний спектр послуг з безпеки: охоронне відеоспостереження, різні сценарії використання відеоаналітики, системи контролю доступу, широкий набір розробок в галузі домофонних систем і багато іншого.  Студенти побачили широкий набір моделей високоякісних камер компанії Axis Communications та Bosch Security Systems для охоронного відеоспостереження: тепловізійні, фіксовані, купольні, роботизовані, для зовнішнього і внутрішнього встановлення — усі ці пристрої покликані пильно стежити за ситуацією на об`єктах, що охороняються. Наочно було продемонстровано розпізнавання осіб  біометричною системою, в якої була реалізована  обробка множини запитів на мультибіометричну ідентифікацію.

Найбільше час студенти приділили компанії  ЕПОС, яка вже на українському ринку працює з 1993 року і є провідним постачальником рішень та послуг у сфері інформаційних технологій, має сертифіковане виробництво комп'ютерів, серверів і робочих станцій власних марок, надає широкий спектр послуг з проектування і монтажу обчислювальних мереж, модернізації і ремонту будь-яких видів комп'ютерних систем, периферійного обладнання, оргтехніки, відновлення інформації, сервісу та технічної підтримки.

Кілька студентів виявили бажання відвідати підприємства цієї компанії та пройти практику під час навчання в універсітеті.

Фотографії