Розвивай свої креативні здібності в студентських наукових гуртках!

11:34, 22-10-2017

На кафедрі документознавства та інформаційної діяльності діє три студентські наукові гуртки:

• «Студії соціальних комунікацій» – керівники: Строженко Л.Г. та Сидоренко Т.М.;
  • «Школа молодіжного лідерства» – керівник Дубовик Н.А.;
  • «Філософія і молодість» – керівник Аташкаде Р.В.

20 жовтня 2017 року відбулося засідання студентського наукового гуртка «Філософія і молодість», на якому були обговорені організаційні питання, обрано секретаря та розроблено тематичний план роботи гуртка на 2017-2018 навчальний рік.

Для засідання була запропонована тема: «Філософія та світогляд», під час якої обговорювалися особливості формування критичного мислення в студентів, його вплив на становлення як особистого, так і колективного світогляду.

Після обговорення цих питань студенти переглянули відео про свідомий підхід до формування світогляду та презентацію англійською мовою на тему: «The structure and methods of philosophy» («Структура й методи філософії»).

Презентація дала можливість студентам поповнити свій лексичний запас та поспілкуватись англійською на обрану тематику. Під час наступних засідань наукового гуртка також передбаена англомовна комунікація.

Якщо Ви бажаєте взяти участь в наступному засіданні студентського наукового гуртка «Філософія і молодість», надішліть, будь-ласка, свої дані (ПІБ, група та номер телефону) на електронну адресу: BRV_05@ukr.net

Якщо Ви хочете брати участь у роботі студентських наукових гуртків «Студії соціальних комунікацій» та «Школа молодіжного лідерства», залиште заявку в 519 аудиторії.