НОВІ ІНТЕРАКТИВНІ МЕТОДИ НАВЧАННЯ СОЦІОЛОГІВ У ДЕРЖАВНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ

11:42, 22-10-2017

Соціолог – це професія майбутнього, а наші студенти крокують в ногу з часом. 18 жовтня 2017 року студент групи СТД-41, Валенок Андрій у процесі навчання згідно з новим навчальним планом (у межах дисциплін «Соціологія: пропедевтичний курс» для студентів першого курсу та «Архітектоніка соціальних ігор» для студентів четвертого курсу) провів Ділову бізнес-гру, до якої були залучені студенти групи СТД-41 та СТД-11. У процесі гри молоді спеціалісти працювали в створених групах та виконували реальні бізнес-кейси, після чого активно їх презентували.

В рамках бізнес-кейсів студенти розглянули актуальні питання реалізації стар-ап проектів в Україні. Учасники побачили, наскільки важливо розуміти внутрішню  структуру компанії, аби мати чіткі відповіді на питання, котрі можуть виникнути під час роботи. Для соціолога це дуже важливо, адже він може працювати в будь-якому відділі. Навчальні куратори груп – доцент Горпинич О.В. та старший викладач Труш М.С. виступали в ролі експертів та спостерігали за ходом гри, після чого в кінці розповіли про свої враження та вказали на помилки, які виникали у процесі ділової гри.

Під час таких інтерактивних занять студенти в ігровій формі навчаються прийняттю рішень, бути креативними, вміти відстоювати свої ідеї. Всі ці якості й набуті навички потрібні майбутнім фахівцям для успішного працевлаштування та побудови своєї кар'єри.