Державний Університет Телекомунікацій

До університету на екскурсію

20 жовтня 2017 року кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності організувала і провела екскурсію до Державного університету телекомунікацій для учнів Вишнівської загальноосвітньої школи №3.

Під час екскурсії: школярів провели навчальним корпусом, показали місця навчання, харчування та дозвілля студентів; показали лабораторії з найсучаснішим обладнання, яке було надане партнерами Університету – передовими компаніями у сфері ІТ  і безпосередньо використовується в навчальному процесі; розповіли про спеціальності, які можна отримати в університеті та умови вступу до ВУЗу;  особливу увагу слухачів було звернено і на наявність військової кафедри, і на можливостях проходження додаткових курсів з отриманням сертифікату встановленого зразка, та інших перевагах і можливостях, які мають тільки студенти Державного університету телекомунікацій. 

Майбутні абітурієнти мали змогу поспілкуватися та отримати відповіді на всі свої питання безпосередньо від представників випускаючих кафедр

Майбутні випускники впевнились на власні очі у особливості нашого ВУЗу!

Будемо раді бачити і вас!


Фотографії

Оцініть новину:
9

Читайте також

Керівник гуртка: Кіраван Аммар Зіад. Заняття проходять: понеділок і середа,1 пара (8:00 - 9:00) Аудиторія: 404 Викладач розповідає, як зробит..
КОЛЕКТИВ КАФЕДРИ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМ ТА МЕРЕЖ ВІТАЄ старшого викладача кафедри Дищука Анатолія Станіславовича З успішним захисто..
Кафедра Телекомунікаційних технологій постійно підтримує партнерські зв’язки з провідними підприємствами телекомунікаційної галузі. Так, проф..

Ключові слова

Ми у соціальних мережах


Переглядів: 643
^