Державний Університет Телекомунікацій

До університету на екскурсію

20 жовтня 2017 року кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності організувала і провела екскурсію до Державного університету телекомунікацій для учнів Вишнівської загальноосвітньої школи №3.

Під час екскурсії: школярів провели навчальним корпусом, показали місця навчання, харчування та дозвілля студентів; показали лабораторії з найсучаснішим обладнання, яке було надане партнерами Університету – передовими компаніями у сфері ІТ  і безпосередньо використовується в навчальному процесі; розповіли про спеціальності, які можна отримати в університеті та умови вступу до ВУЗу;  особливу увагу слухачів було звернено і на наявність військової кафедри, і на можливостях проходження додаткових курсів з отриманням сертифікату встановленого зразка, та інших перевагах і можливостях, які мають тільки студенти Державного університету телекомунікацій. 

Майбутні абітурієнти мали змогу поспілкуватися та отримати відповіді на всі свої питання безпосередньо від представників випускаючих кафедр

Майбутні випускники впевнились на власні очі у особливості нашого ВУЗу!

Будемо раді бачити і вас!


Фотографії

Оцініть новину:
6

Читайте також

Навчальний процес з Публічного управління та адміністрування в Державному університеті телекомунікацій адаптований до сучасних вимог суспільства, є до..
В Державному університеті телекомунікацій завершила роботу експертна комісія Міністерства освіти і науки України з акредитації освітньо-професійної пр..
Дружний і креативний колектив групи МНД-31 та їх куратор, Сазонова С.В. прирймають участь у активному студентському та соціальному житті університету...

Ключові слова

Ми у соціальних мережах


Переглядів: 426
^