Кафедра менеджменту запрошує усіх охочих на майстер-клас з акторської гри та ораторської майстерності

08:51, 23-10-2017

16:00, 24 жовтня, вже у цей вівторок! У Державному Університеті Телекомунікацій в ауд. 521 (5 поверх) відбудеться 3-тій, крайній у цьому проекті майстер-клас.

Цього разу з нами Олександр Олешко - актор із великим досвідом, який працює у знаменитому театрі-студії імпровізації "Чорний квадрат". Він навчить вас основним вправам для того, щоб ваші промови та акторська гра стали кращими. Варто прийти та уважно його вислухати, щоб потім уважно вислуховували вас.

Організація - є плід власної ініціативи студента третього курсу кафедри Менеджменту групи МНД31 Носова Дмитра Юрійовича.

Побудова виступу, голосу та боротьба зі страхами - за системою "all inclusive" на нашому майстер-класі.

Майстер клас безкоштовний, беріть знайомих та друзів!!! Ми ради будемо на Вас чекати!

Після майстер-класу на вас очікують смачна кава та печиво!!!

16:00, 521 ауд.