Літні канікули, проведені в США студентами 3 курсу спеціальності кібербезпека

11:55, 25-10-2017

Влітку 2017 року студенти 3 курсу ННІЗІ  групи БСД-31 їздили до США за програмою Work & Travel USA.

Під час канікул вони працювали, подорожували та вдосконалювали англійську мову. Студенти діляться своїми враженнями.

Андрущенко Ярослав, БСД-31

Я працював в штаті Флорида. Там жаркий субтропічний клімат, що ідеально як для літа.  Робота була на березі океану, так що нічого не заважало мені поплавати після роботи. Пляж океану відрізняється від морського. Я був дійсно вражений його розміром і масштабом.

Працювати доводилося багато і важко. Так було перший місяць, потім легше.

В США я зустрів багато нових знайомих. Цікаво знайомитися з новими людьми, особливо іноземцями. Отримав безліч нових емоцій і вражень. Дякуючи такому спілкуванню я значно покращив свій рівень англійської мови, позбувся мовного бар’єру. Тепер я можу вільно читати і розмовляти англійською, що дуже важливо для мого подальшого навчання і майбутньої роботи як фахівця з кібербезпеки.  Досвід, отриманий там, незамінний і неповторний. Повернувшись додому, я зрозумів, воно того варте.

Для тих, хто думає їхати чи ні, моя порада - їхати! Я не зустрів жодної людини, яка б шкодувала про це.

Потужна Анастасія, БСД-31

Цього року я відвідала США за програмою "Work and Travel". Це літо подарувало мені незабутні враження і багато спогадів. Я познайомилась з новими людьми, містами та краєвидами. Також отримала гарний досвід. Я раджу всім студентам які досягли 18-ти років приєднуватись до цієї програми.

Бажаю успіхів!