Зустріч викладачів кафедри з учнями гімназії № 257 «Синєозерна»

15:20, 25-10-2017

Турбуючись про забезпечення чергового набору студентів на перший курс за спеціальністю «Комп’ютерні науки», викладачі кафедри проводять постійні зустрічі з випускниками різних середніх шкіл м. Києва та України.  На подібних зустрічах викладачі кафедри зацікавлені провести не просто формальну агітацію,  а в першу чергу яскраво показати досягнення кафедри з підготовки спеціалістів для галузі Інформаційних технологій. Кафедрі, в цьому плані, є що розповісти і що показати.

На кафедрі  Комп’ютерних наук для забезпечення підготовки високоякісних фахівців створений  Навчально-науковий центр технологій Hewlett-Packard.  Центр оснащений найсучаснішим обладнанням і програмним забезпеченням для вивчення курсів з мережевих технологій (включаючи обладнання для бездротових мереж), серверів,  хмарних технологій та курсів з конвергентних системам. Програми використовуються  для навчання студентів, а також перепідготовки і підвищення кваліфікації. Студенти, які вивчили названі технології в ході навчального процесу, можуть отримати по ним міжнародні сертифікати. Такий підхід до навчання, який об’єднує теоретичну підготовку та практичному підготовку на обладнанні конкретного виробника, дає хороші результати.

Керівництво гімназії в особі завуча з навчально-виховної роботи Оріщенко Ю. із зацікавленістю віднеслось до організації зустрічі та надало всю необхідну допомогу. Особливу увагу учнів привернула участь у зустрічі представника кафедри Ільїна О.О., який не так давно закінчив цю гімназію з відзнакою, а зараз вже є кандидатом технічних наук, доцентом та працює над докторською дисертацією. Такий приклад достойний наслідування, з чим погодилися усі учасники зустрічі. Наступна зустріч з випускниками гімназії відбудеться  вже на базі університету.