Тільки в Державному університеті телекомунікацій викладається унікальна дисципліна “Застосування інформаційно-телекомунікаційних засобів”!

15:51, 25-10-2017

В Державному університеті телекомунікацій викладається унікальна дисципліна “Застосування інформаційно-телекомунікаційних засобів”.

У чому її унікальність? - Запитаєте Ви.

Її унікальність у тому, що ця дисципліна викладається всім спеціальностям 1-го курсу, у 1-му семестрі. Всього 31 група.

Кафедра Комп’ютерної інженерії викладає в ції дисципліні тему: “Налаштування роботи персонального комп'ютера, встановлення операційних систем та підключення периферійних пристроїв” (викладач – асистент кафедри Комп'ютерної Інженерії Лосєв Микола Олександрович).

Мета цієї теми – ознайомити наших студентів зі всіма складовими комп'ютера та навчити самостійно:

• налаштувати роботу персонального комп'ютера;
  • встановлювати та налаштувати  будь-які операційні системи;
  • підключити, налаштувати та створити будь-яку конфігурацію периферійних пристроїв.

Заняття проводяться на найсучаснішому обладнанні, найбільшу увагу приділяється тренажеру від компанії Cisco. Який допомагає студентам практично визначити будь які помилки та несправності в роботі комп'ютера.

Отже

Більш не потрібно викликати сторонніх комп'ютерних майстрів та витрачати гроші, тому що…

Після 4-годинного практичного заняття наші студенти зможуть самостійно:

• налаштувати роботу персонального комп'ютера;
  • встановити та налаштувати  будь-які операційні системи;
  • підключити, налаштувати та створити будь-яку конфігурацію периферійних пристроїв;
  • повністю налаштувати  робоче місце для себе та для своїх близьких.