Рекомендації по написанню магістерської атестаційної роботи для студентів факультетету Інформаційних технологій

15:00, 26-10-2017

Для допуску до захисту випускної кваліфікаційної роботи магістр повинен надати в деканат за 10 днів до захисту (15грудня) наступні документи:

1. Пояснювальну записку до магістерської роботи, перевірену нормоконтролером, підписану:

• дипломником
  • керівником
  • завідувачем кафедри де працює керівник роботи.

Об'єм пояснювальної записки складає 70-90 сторінок основного тексту (вступ, розділи, висновки) та 14 слайдів презентації. На другому слайді обов'язково вказується мета та наукова новизна магістерської роботи. На останньому слайді - список публікацій та участь у конференціях (апробація).

Текст виконується на комп'ютері в редакторі Word з використанням шрифту Times New Roman розміром 14 пунктів, інтервал одинарний. З боків аркуша залишають поля: ліве - 25 мм, верхнє та нижнє - 20 мм, праве 10 мм.

2. Відгук керівника з оцінкою та підписом.

3. Рецензію на випускну кваліфікаційну роботу. Рецензент повинен бути кандидатом наук, працювати на  іншій кафедрі. Рецензія повинна бути з оцінкою (за 5-бальною системою) і кваліфікацією (для ІМЗ - науковий співробітник (електроніка,телекомунікації), інженер електрозв’язку, а для КІ аналітик компютерних систем, науковий співробітник).

4. Залікову книжку (заповнену).

Зверніть увагу на тему випускної кваліфікаційної роботи, яка повинна бути одна і та ж на титульному листі пояснювальної записки, в заліковій книжці, на бланку завдання і в наказі по університету.

Зверніть увагу на правила оформлення пояснювальної записки. Особливо на оформлення титульного аркуша, таблиць, малюнків, формул, додатків, списку використаних джерел. Не забувайте перевірити орфографію.

1. Спеціальність - 172 Телекомунікацій та радіотехніка

Спеціалізація Інформаційні мережі зв’язку