Програма «M.E.Doc» як найкращий помічник у роботі з документами в електронному вигляді

15:00, 23-10-2017

Доцент кафедри Менеджменту, к.е.н. Пісковець О.В. з метою підвищення кваліфікації пройшла навчальний теоретично-практичний курс в обсязі 72 години по вивченню особливостей роботи з комп’ютерною програмою «М.Е.Doc.».

Система «M.E.Doc» (My Electronic Document)  -  це система електронного документообігу з документами різних типів та призначення.  «M.E.Doc» має модульну структуру: «Електронний документообіг», «Звітність» «Корпорація» «Зарплата» «Банківські рахунки».

Програма «М.Е.Dоc» призначена для роботи з електронними документами, де вони стають електронними оригіналами паперових документів, завдяки можливості накладання електронного цифрового підпису.

Використання «M.E.Doc» дозволяє зберігати час підприємця. Програма дозволяє зробити бізнес-процеси у компанії більш ефективними, а її імідж  – кращим.

Пісковець О.В. удосконалила професійні навички роботи з комп’ютерною програмою «М.Е.Doc.» та отримала відповідний сертифікат, що дає право викладати навчальні курси по роботі з цією програмою.