Верховна Рада України високо оцінила зусилля кафедри Менеджменту щодо підготовки кваліфікованих фахівців ІТ-галузі

09:45, 24-10-2017

Кафедра менеджменту приділяє багато уваги вихованню студентської молоді, готує фахівців для сфери ІТ за новими програмами, спрямованими на надання практичних умінь та навичок. Завдяки вмінню встановлювати ділові стосунки, кафедра тісно співпрацює з провідними ІТ компаніями, із центральними та місцевими органами виконавчої влади, громадськими та міжнародними організаціями що дає можливість забезпечити підготовку кваліфікованих фахівців ІТ-галузі, які відповідають сучасним вимогам роботодавців, ринку праці та світовим стандартам.

Враховуючи добросовісне високопрофесійне творче виконання службових обов’язків, багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток освіти і науки, плідну педагогічну та наукову діяльність, професійну та наукову підготовку студентської молоді, впровадження новацій в процес підготовки майбутніх ІТ-фахівців, ефективне керівництво кафедрою Менеджменту Верховна Рада України нагородила завідувача кафедри Менеджменту доктора економічних наук, професора Гудзь Олену Євгенівну грамотою Верховної Ради України.