Кафедра Системного аналізу створює Навчально-науковий Центр Технологій ODOO

09:14, 27-10-2017

Відбулася чергова зустріч викладачів кафедри Системного аналізу із представниками компанії ODOO, на якій були обговорені ключові питання щодо роботи Навчально-наукового центру технологій ODOO на базі Державного університету телекомунікацій.

Починаючи з червня 2017 року кафедра Системного аналізу веде активну роботу із компанією ODOO, яка пропонує для українського бізнесу адаптовані рішення  в галузі ERP- та CRM-систем. Використання програмних продуктів ODOO за останній час в Україні набирає обертів виходячи з необхідності підприємств працювати у правовому полі із застосуванням легального програмного забезпечення. Серед користувачів системи багато підприємств великого, середнього та малого бізнесу, наприклад, Приват-банк і Нова пошта. Але існує проблема підготовки фахівців, які б могли забезпечувати використання та розробку додатків ODOO.

Виходячи з потреб ринку в Державному університеті телекомунікацій на базі кафедри Системного аналізу створено Навчально-науковий Центр Технологій ODOO. Головна мета діяльності Центру – здійснення комплексної підтримки розвитку, використання та поширення нових інформаційних технологій компанії ODOO у сфері освіти, науки та виробництва.

Основними завданнями Центру у сфері комп'ютерних інформаційних технологій є:

• Здійснення комплексної підтримки інформаційних технологій компанії ODOO у різних сферах.
  • Підвищення рівня студентів, аспірантів, науково-педагогічних працівників і співробітників університету, інших навчальних закладів, державних і недержавних організацій, промислових підприємств та приватних осіб в користуванні і розробці програмних засобів ODOO.

У рамках чергової зустрічі майбутніх тренерів Центру із представниками компанії «ODOO Україна» були обговорені питання структури та порядку організації курсів підвищення кваліфікації для науково-педагогічних працівників і спеціалістів Державного університету телекомунікацій на базі Центру, розглянуті особливості сертифікації користувачів ODOO.