Профорієнтаційна робота доцента кафедри УІКБ Мужанової Т.М. у школах Оболонського району м. Києва

15:06, 27-10-2017

У рамках профорієнтаційної роботи доцент кафедри Управління інформаційною та кібернетичною безпекою кафедри Мужанова Т.М. виступила перед учнями шкіл міста Києва: 20 жовтня – в 10-  та  11-му класах ЗОШ № 285 (близько 50 школярів), а 23 жовтня –в випускних класах ЗОШ № 8 (понад 40 школярів).

Учні були зорієнтовані щодо напрямів підготовки бакалаврів, яку здійснює Державний університет телекомунікацій; переваг вибору професій технічного спрямування, в тому числі у сфері  інформаційної та кібернетичної безпеки.

Представлена інформація про спеціальність Кібербезпека (з кваліфікацією в дипломі, як Фахівця із організації інформаційної безпеки) викликала велике зацікавлення серед потенційних абітурієнтів, які активно задавали питання і виявили бажання відвідати наш університет на день відкритих дверей 3 листопада цього року.