Колектив кафедри маркетингу від усього серця вітає Пілігрім Катерину Ігорівну із блискучим захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук!

16:22, 01-11-2017

31 жовтня 2017 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.861.03 при Державному університеті телекомунікацій відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04. - «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)» аспіранта кафедри маркетингу Пілігрім Катерини Ігорівни на тему: «Формування механізму розвитку мотивації персоналу туристичного підприємства» (науковий керівник – д.е.н., проф. Виноградова О.В.).

Бажаємо Катерині Ігорівні успішного втілення всіх творчих, наукових та особистих задумів, наснаги в професійному зростанні та у майбутніх наукових пошуках! Нехай підґрунтям щасливого особистого життя і плідної професійної діяльності буде міцне здоров’я та удача, натхненна думка й щирі почуття, підтримка родини та коле