Тільки в ДУТ на кафедрі Комп’ютерної інженерії працює гурток «Арт-комп» по моддінгу комп’ютерів!

16:00, 02-11-2017

Гурток присвячено модному направленню – моддінгу комп’ютерів.

Керівник гуртка – ст. викладач кафедри КІ Руденко Наталія Вікторівна.

1. Що це таке?

Моддінг – це зміна зовнішнього вигляду комп'ютера і його комплектуючих, а також різноманітних гаджетів (КПК, смартфонів, мобільних телефонів, аудіоплеєрів та ін.) У першу чергу моддінг використовується для того, щоб створити унікальну і неповторну річ своїми руками, якої не буде більше ні в кого.

1. Як це робиться?

Найчастіше об'єктом моддінгу своїми руками є корпус комп'ютера. У ньому прорізають отвори (в тому числі і з підсвічуванням), обклеюють його спеціальними наклейками або розписують за допомогою аерографії. Можна переробити заводський корпус або ж створити новий корпус з нуля (так званий кастом кейс).

Моддінг периферії – це модифікація всіх інших частин комп'ютера (миші, клавіатури, блоку живлення, колонок, модему або роутера, кулерів).

1. Для чого це потрібно?

Хтось використовує моддінг своїми руками, щоб підвищити функціональність комп'ютера, встановлюючи додаткові вентилятори або навіть систему водного охолодження. За рахунок такого моддінгу комп'ютер тихіше працює і не перегрівається. Деякі "розганяють" деталі комп'ютера для підвищення продуктивності. Для такого екстремального технічного моддінгу потрібні пізнання в електроніці, щоб у результаті не залишитися взагалі без комп'ютера.

Заняття в гуртку проводяться:

кожен понеділок о 13.30 – група КІД-11;

кожен вівторок о 15.00 – група КІД-12.