Підвищення якості освітнього процесу з сучасними інформаційними технологіями в області бізнесу

09:47, 03-11-2017

В рамках проведення програми «ПАРУС - для навчальних закладів України» старший викладач кафедри менеджменту Мартиненко М.О. успішно пройшла курс навчання в навчальному центрі групи компаній «Парус» та здала кваліфікаційний тест на знання програмного продукту «ПАРУС - Менеджмент и Маркетинг».

Отримавши сертифікат користувача ПП «Парус» з правом сертіфікування студентів навчального закладу.

Тепер наші студенти  мають змогу освоювати інформаційні системи і технології та сучасні зразки програмних продуктів, на яких працюють установи/організації/підприємства  державного, і приватного сектору, зокрема навчатися на базі програмного продукту «ПАРУС – Менеджмент і Маркетинг» корпорації ПАРУС, завдяки тісній співпраці нашого вищого навчального закладу з корпорацією.