Профорієнтаційна робота кафедри Системного аналізу серед випускників шкіл

09:55, 03-11-2017

Наприкінці жовтня 2017 року співробітники кафедри Системного аналізу провели плідну профорієнтаційну роботу серед випускників шкіл.

Старший викладач Тітова А.Ю. зустрілася з учнями 10 класу Середньої загальноосвітньої школи № 146 та учнями 11 класу Спеціалізованої школи № 148 імені Івана Багряного з поглибленим вивченням української мови та літератури Дніпровського району м. Києва. Був укладений договір між школою № 148 і Державним університетом телекомунікацій.

Профорієнтаційну роботу серед учнів 11 класу Шпитківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Київської області Києво-Святошинського району провів доцент Ярцев В.П.

Доцент Гололобов Д.О. відвідав Середню загальноосвітню школу № 279 ім. Петра Григоренка м. Києва (Солом’янський район, мікрорайон Жуляни). Був укладений договір зі школою і проведена зустріч із учнями випускного класу. Крім цього, директор школи Дорош Леся Іванівна погодилася сприяти організації і проведенню найближчим часом екскурсії до університету для учнів 10 класу.

На зустрічах із учнями шкіл викладачі кафедри розповіли про основні напрями та спеціальності, за якими проводиться навчання в Державному університеті телекомунікацій, можливості під час навчання отримати сертифікати світових вендорів Cisco, Hewlett Packard, IBM, Oracle. Intersystems та ін. Біли висвітлені особливості навчального процесу та інноваційні зміни у змісті навчання, наявність в університету сучасної навчально-матеріальної бази.

Учнів шкіл зацікавила наведена інформація і багато з них виявили бажання вступити на навчання до нашого університету, зокрема й на спеціальність 124 – Системний аналіз.

Фотографії