Випускники вибирають кібербезпеку, як одну з найбільш цікавих та перспективних спеціальностей

11:13, 08-11-2017

Доцент кафедри ІКБ Козачок Валерій Анатолійович відвідав середні школи №2 та №7 міста Василькова. Там він зустрівся з керівництвом шкіл і підписав договір про співробітництво з Державним університетом телекомунікацій.

В цих школах Валерій Анатолійович ознайомив випускників з особливостями  навчання в Державному університеті телекомунікацій та спеціальностями які можна тут здобути, а також з перспективами працевлаштування.

Особливо зацікавила учнів розповідь про Навчально-науковий інститут захисту інформації та спеціальність кібербезпека. Шестеро випускників виявили бажання навчатися за цією спеціальністю.