Кращим студентам групи УБД-31 від компанії «BMS consulting» вручені сертифікати

08:33, 10-11-2017

У рамках договору про співпрацю між Державним університетом телекомунікацій та компанією «BMS consulting» студенти кафедри управління інформаційною та кібернетичною безпекою пройшли практику на базі компанії-партнера. Стажування в компанії "БМС Консалтинг" крім отримання спеціалізованих знань та навичок дає можливість найкращим студентам отримати відповідний міжнародний сертифікат, з яким буде гарантовано працевлаштування в будь-якій країні світу.

Студенти при проходженні практики в компанії показали себе з хорошого боку (щодо відкликання керівника) і підтвердили необхідність інноваційних змін, які проходять в навчальному процесі університету, і особливо - включення навчання англійської мови за фахом з першого курсу. Вони також підкреслюють важливість отримання сертифікатів, що підтверджують їх професійну придатність до практичної діяльності після закінчення університету.

За підсумками стажування і за високі досягнення в ході її проходження відзначені кращі студенти групи УБС-31 Кравченко Катерина і Рачинська Софія, яким завідувачем кафедрою УІКБ Курченко О. А. вручені сертифікати.

Інформація про компанію.

БМС Консалтинг - єдина ІТ-компанія в Україні, яка зосередила свій бізнес виключно на корпоративному ринку- розробляє і реалізує комплексні проекти побудови цілісних інформаційних систем для компаній різних галузей.

БМС Консалтинг готова запропонувати студентам, які хочуть почати свою професійну кар'єру у сфері інформаційної безпеки, співпрацю з цікавою і добре оплачуваної роботою  за кордоном і в Україні.

Для цього необхідно попередньо пройти практику в БМС Консалтинг на 4-му курсі навчання, показати свій професіоналізм і прагнення власного розвитку в області інформаційної безпеки (для студентів від компанії є привілеї з навчання та сертифікації).

Сертифікацію CISSP (Certified  Information  Systems  Security Professional) відносять до числа вищих сертифікацій в області ІБ. Сертифікація CISSP в першу чергу призначена для консультантів, аудиторів, архітекторів, аналітиків і управлінців в області інформаційної безпеки (ІБ).

Для отримання звання CISSP необхідно здати шестигодинний письмовий іспит з 250 питань по 10 доменів на англійській мові, а також підтвердити, як мінімум, п'ятирічний досвід роботи хоча б по 2 з 10 доменів з поручительством від фахівця з чинним сертифікатом CISSP (є привілеї від компанії).

З популярних в Україні вендорнезалежних сертифікацій CISSP йде в одному ряду з CISA (аудитор інформаційних систем, в тому числі ІБ-аудитор), CISM (управлінець в області ІБ) і CEH (теоретичні основи етичного хакінгу). У всьому світі близько 70 000 спеціалістів мають діючі CISSP і затребуваність в них зростає.

Переваги сертифікованого фахівця CISSP:

1. Можливість заробляти більше, ніж несертифіковані колеги в сфері послуг з інформаційної безпеки.
  2. Сертифікація CISSP є важливим елементом для побудови кар'єри фахівця в інформаційній безпеці.
  3. Багато організацій за кордоном зараз "вимагають" підтвердження професіоналізму в області інформаційної безпеки за допомогою сертифіката CISSP.
  4. Підтвердження прихильності до розуміння і застосування передових практик з безпеки - сьогодні і в майбутньому.
  5. Бути частиною "елітної мережі" професіоналів в області інформаційної безпеки.