Робота з нашими майбутніми студентами

16:40, 11-11-2017

У листопаді  2017 року викладачами  кафедри менеджменту була проведена профорієнтаційна робота в Київському професійному ліцеї будівництва та комунального господарства для студентів ІІІ курсу спеціальності «Оператор комп’ютерного набору».

На заході були присутні близько 20 учнів.  Учням була презентована спеціальність «Менеджмент» та інші спеціальності Університету.

Учні проявили великий інтерес до навчання в Державному університеті телекомунікацій. Особливу цікавість була проявлена до можливості проходження практики на телекомунікаційних підприємствах з подальшим працевлаштуванням.

Також дійшли домовленості про наступні зустрічі викладачів Державного університету телекомунікацій з учнями ліцею.