МИ – РОСТЕМО!

18:35, 12-11-2017

9 листопада 2017 року в Державному університеті телекомунікацій відбулися відкриті вибори голів Студентських рад. До участі у заході долучилися студенти Навчально-наукових інститутів та факультетів усього університету.

За результатами підрахунку таємного голосування на посаду голови Студентської ради Навчально-наукового інституту Менеджменту та підприємництва обрано студентку ІІ курсу кафедри документознавства та інформаційної діяльності Анастасію Лазоренко.

Анастасіє Вячеславівно, від імені директорату інституту, усієї кафедри та дружнього студентського колективу вітаємо тебе з новою посадою!

Щиро зичимо творчого натхнення, наснаги, подальшого кар’єрного зростання, успішного втілення усіх задумів та ідей. Нехай нова посада стане стартовим майданчиком великого та щасливого майбутнього розумної і старанної студентки, справжнього друга, чудової людини і просто красуні…

Вітаємо!