Колектив кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки вітає з Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку

15:51, 15-11-2017

16 листопада в Україні відзначають День працівників радіо, телебачення і зв'язку. Це свято започатковано 1994 року згідно з указом №667/94 президента України. Саме цього дня 1924 року в Харкові вийшла в ефір перша передача українського радіо. 11 листопада 1994 року, в переддень 70-річчя початку радіомовлення в Україні, був виданий відповідний указ. З того часу 16 листопада вважається днем працівників електронних мас-медіа України.

Сьогодні в житті держави і в житті кожної людини роль електронних засобів масової інформації і зв'язку стрімко росте. Розвиток засобів комунікації та інформаційних технологій, телебачення і радіо – невід'ємна складова нашого часу. Девіз працівників зв`язку і сфери інформатизації: «Ми працюємо, щоб Україна стала розвиненою інформаційною державою».

Колектив кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки вітає нинішніх та майбутніх зв’язківців з Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку та бажає міцного здоров'я, творчого натхнення, професійного зростання.