Науково-практичний гурток «Програмне забезпечення системного аналізу» продовжує свою роботу!

09:15, 16-11-2017

17 листопада 2017 року о 13:30 на базі лабораторії №205 кафедри «Системного аналізу» відбудеться чергове заняття науково-практичного гуртка «Програмне забезпечення системного аналізу».

Перші заняття гуртка зі студентами 2-го курсу спеціальності «Системний аналіз» продемонстрували високий рівень зацікавленості з боку студентів. Це, перш за все, викликано тим, що в рамках гуртка розглядаються програмні засоби вирішення задач, які випускникам спеціальності доведеться вирішувати в професійній діяльності.

Тематика чергового заняття присвячена обробці користувальницьких даних в середовищі Excel. Ця тема є актуальною, оскільки переважна більшість вакансій зі спеціальності «Системний аналіз» передбачають наявність у претендентів поглиблених навичок роботи з табличними даними, використовуючи саме це програмне забезпечення.

Якщо ви зацікавились тематикою нашого гуртка, чекаємо на вас 17 листопада 2017 року о 13:30 в ауд.№205.

Буде не тільки пізнавально, але й цікаво!