Співпраця з компанією Huawei

09:35, 16-11-2017

Нещодавно Державний університет телекомунікацій прийняв участь в програмі «Seeds for the Future» від компанії Huawei.

Учасником програми від Університету став студент групи ТСДМ-51 Бондаренко Євгеній, який навчається за спеціальністю «Телекомунікаційні системи та мережі».

Мета програми – вивчення сучасних рішень в сфері ІКТ, таких як: 4G, 5G, IoT, Cloud computing technologies, Smart solutions, BigData та інше.

Навчання проходило в штаб-квартирі Huawei у смарт-місті Шеньчжень. В практичний досвід було включено конфігурування базових станції 4G, моніторинг мережі та troubleshooting(вирішення помилок). Теоретична частина включала в собі: розглядання структури роботи провідних стандартизуючих організацій (ITU, IEEE, 3GPP), принципи побудови мережі з 1-го по 5-те покоління, особливості роботи основних технологій в телекомунікаціях та інше.

Євгеній поділився своїми враженнями, та наголосив на тому, що знання отримані в Університеті допомогли швидко зорієнтуватися та ефективно вивчати технології, яких ще немає в Україні. Зробивши порівняльну характеристику навчальної програми Університету та Huawei, було виявлено, що університетська програма набагато глибша, багатогранніша та більш фундаментальна, але навчальна програма від Huawei включає в себе такі технології, які ще не реалізовані в Україні навіть на законодавчому рівні.

З цього можна зробити висновок, що випускники нашого Університету будуть мати суттєві конкурентні переваги навіть на міжнародному ринку праці!

Для студентів, Євгеній дав декілька порад:

• Не втрачайте час дарма, навчайтесь!
  • Вивчайте іноземні мови!
  • Будьте впевнені в собі

Сподіваємось, що дані поради та своєчасне обрання дисциплін за власним вибором допоможуть Вам у пошуках місця роботи, яке відповідатиме усім Вашім бажанням!