Основне завдання менеджера - створити дієздатне підприємство

11:42, 17-11-2017

15 листопада 2017 року було проведено чергове заняття наукового гуртка з менеджменту «Менеджмент ХХІ століття». Тема заняття «Створення власної справи». Гурток був проведений асистентом кафедри менеджменту Якубенко І.М..

У роботі гуртка взяли участь 12 студентів І курсу різних спеціальностей Інституту менеджменту та підприємництва.

Метою даного заняття гуртка було навчити студентів працювати в команді,  вміти створити свій бізнес та розвивати його в умовах жорсткої конкуренції. Заняття було проведено у вигляді ділової гри.

За результатами проведеної роботи студентами був розроблений макет їх власного підприємства, здійснено розподіл функцій і повноважень, а також визначені основні принципи ведення бізнесу та методи конкурентної боротьби.