Працюємо на перспективу: участь кафедри документознавства та інформаційної діяльності у форумі соціального партнерства «Розвиток системи профорієнтації: від ідеї до реалізації»

12:59, 17-11-2017

16 листопада 2017 року в Українському Домі відбувся форум соціального партнерства «Розвиток системи профорієнтації: від ідеї до реалізації». Оскільки форум є платформою для обміну досвідом у галузі професійної орієнтації між роботодавцями, громадськістю, державними органами та освітніми закладами, кафедра документознавства та інформаційної діяльності, звичайно, не могла оминути цього заходу. Адже обмін досвідом (у тому числі, іноземним), можливість ознайомитися із стратегічними та пріоритетними напрямками розвитку професійної орієнтації, обговорити шляхи покращення профорієнтації з роботодавцями, громадськими організаціями, колегами з інших вишів – необхідна складова забезпечення сучасного університету свідомими свого вибору та зацікавленими у спеціальності студентами.

У рамках форуму викладачі кафедри документознавства та інформаційної діяльності мали можливість послухати лекторії та поспілкуватися з почесними гостями заходу: заступником Міністра молоді та спорту України О. Яремою; начальником відділу професійного розвитку департаменту зайнятості та соціального діалогу Міністерства соціальної політики України Н. Василенко; заступником голови Державної служби зайнятості України (Центрального Апарату) С. Кравченком; головою комісії при Кабінеті Міністрів України з питань призначення керівників стратегічних підприємств Н. Дзюбою; депутатом Київської міської ради, головою Громадської організації «Соціальна справедливість ²Совість²» А. Шлапак та іншими менторами, експертами, роботодавцями, ідеологами у сфері професійної орієнтації.

Завідувач кафедри С. Петькун, виступаючи на форумі, зазначила, що сучасний ринок праці, а відтак і освіта, вимагають нових конструктивних підходів до профорієнтаційної роботи в цілому, врахування особливостей профорієнтації для перспективних і не популярних спеціальностей.

На заході були презентовані інноваційні профорієнтаційні програми, які кафедра документознавства та інформаційної діяльності безперечно застосовуватиме у своїй профорієнтаційній роботі та залюбки поділиться досвідом з іншими колегами.