Святкування дня студента у соціологів та економістів

14:36, 17-11-2017

Сьогодні, 17 листопада викладачі кафедри економіки підприємств та соціальних технологій привітали студентів 1 курсу спеціальностей «Економіка» та «Соціологія» з днем студента.

Напередодні свята першокурсникам було поставлене завдання підготувати презентації на тему «Моє «Моє професійне майбутнє», а також розробити девіз та емблему своєї навчальної групи. Форма конкурсу на кращу презентацію показав, які креативні здібності мають наші студенти!

За підсумками таємного голосування журі, до якого увійшли викладачі і студенти, обрало трьох переможців за номінаціями:

• У номінації «Оригінальний погляд у майбутнє перемогла студентка 1 курсу спеціальності «Соціологія» Єлінецька Лада.
  • У номінації «Художня яскравість презентації» перше місце посіла студентка 1 курсу спеціальності «Економіка» Бородавка Анастасія.
  • У номінації «Майстерність цікавої доповіді» виграла студентка 1 курсу спеціальності «Економіка» Миронова Дарина.

Студенти-переможці отримали призи.

Завершилось привітання оригінальними сувенірами для усіх студентів, а також дружнім чаюванням та авторським тортом. Яскраві виступи ще раз підтвердили гарну командну взаємодію та  згуртованість наших  студентів! Цим якостям в Державному університеті телекомунікацій завжди приділяється особлива увага.