Ознайомча практика чи перше робоче місце?

10:42, 20-11-2017

В Державному університеті телекомунікацій другий семестр студенти 2, 3 та 4 курсів розпочнуть з практики: ознайомчої, виробничою та переддипломної відповідно. Студенти кафедри Інженерії програмного забезпечення не є винятком з цього правила.

Так, для студентів другого курсу – це можливість вперше  спробувати свої сили, побувати в реальних ІТ компаніях, можливо, отримати перше робоче місце.

На лекцію декана факультету Інформаційних технологій Бондарчука А.П. з дисципліни «Проектування інтерфейсу користовача» до студентів 2 курсу спеціальності Інженерія програмного забезпечення, завітав Гашко Андрій, директор ІТ компанії UKR_ON, яка вже 8 років на ринку України.

Поділившись зі студентами власним досвідом, Андрій розповів, про важливість інтерфейсу при створенні сайту. Продемонстрував успішні сайти інтернет-магазинів, пояснив, чому так відбувається і що треба для успіху. Розповів про проекти своєї фірми та запросив 15 студентів на практику.

Другокурсники відгукнулись на пропозицію активно. А після завершення пари поділились своїми враженнями та висловили спільне побажання, щоб таких зустрічей було більше.