Навчально-наукові працівники кафедри ІКБ – учасники міжнародної конференції по кібербезпеці в Кишиневі

11:31, 22-11-2017

Науково-педагогічні працівники кафедри ІКБ 21–23 листопада 2017 року взяли участь у міжнародній конференції ALERT Cyber Drill (Прикладна програма навчання для груп з реагування на надзвичайні ситуації) по кібербезпеці, що пройшла в Кишиневі (Молдова) під егідою Міністерства економіки і інфраструктури Молдови і ITU-D.

На пленарному засіданні виступав Прим'єр-міністр Павло Філіп, голова Міжнародного союзу електрозв'язку (ITU SIC) Кирило Опарін, керівник координаційного напрямку SEE2020 Ради регіонального співробітництва Мая Хандийська-Трендафілова та інші представники від управління, досліджень і бізнесу.

Перший день конференції присвячений презентаціям і публічним дискусіям на тему розвитку і сучасних загроз в кіберпросторі. Другий день присвячений практичним заняттям по імітації і відображенню кібератак.