Участь доцента кафедри ІКБ ДУТ Наталі Вікторівни Лукової-Чуйко в зустрічі освітян України та Польщі

13:03, 22-11-2017

12-16 листопада 2017 року відбувся офіційний візит делегації Спілки ректорів вищих навчальних закладів України до Республіки Польща

Радник Міністра освіти і науки України Лукова-Чуйко Наталя Вікторівна (за сумісництвом доцент кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки Державного університету телекомунікацій) висловила подяку Першому заступнику Міністра науки та вищої освіти Польщі, послу України у Республіці Польща Андрію Дещиці, польським колегам з академічного середовища за сприяння у підписанні двосторонніх, тристоронніх  угод про співпрацю у сфері вищої освіти і науки та за всебічну підтримку України на шляху її інтеграції у європейський освітній простір.

«Такі угоди – надають широкі можливості для взаємного обміну досвідом, написанні спільних міжнародних проектів, розширюють доступ наших вчених до можливості провадження досліджень на високотехнологічному обладненні, можливості академічних обмінів студентів та викладачів.

Для нас є дуже важливим підтримка та досвід польських колег, особливо зараз, коли в Україні реформування освіти – є пріоритетним напрямком розвитку Держави, зокрема пріоритети – це якісна, сучасна і доступна загальна середня освіта, модернізація професійно-технічної освіти, забезпечення якості вищої освіти і нова система управління і фінансування науки", – сказала Лукова-Чуйко Н.В.