ЗНО з яких предметів необхідно здавати для вступу на спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»?

11:30, 23-11-2017

Питання щодо складу предметів, з яких необхідно здавати ЗНО для вступу на спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» є одним із типових питань, що цікавить як абітурієнта, так і його батьків.

Звертаємо увагу абітурієнтів, що відповідно до Наказу Міністерства Освіти України № 1378 від 30.10.2017 року перелік конкурсних предметів для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти на спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» у 2018 році встановлено:

1. Українська мова та література

2. Математика

3. Географія або Іноземна мова (Англійська мова, Німецька мова, Французька мова, Іспанська мова, Російська мова) на вибір.

Мінімальна кількість балів для допуску до участі в конкурсі повинна складати не менше 100 балів з кожного предмету.