Робота кафедри Комп’ютерних наук по підготовці науково-педагогічних кадрів

09:02, 24-11-2017

На кафедрі Комп’ютерних наук ведеться активна робота по підготовці науково-педагогічних кадрів. Регулярними стали семінари по удосконаленню методичної майстерності педагогічних працівників, де викладачі кафедри діляться навичками та уміннями у проведенні занять із студентами перших - п’ятих курсів університету.

Працівниками кафедри виконуються дві науково-дослідні роботи. Ініціативна - “Надійність ТК мереж” та сумісно із МО ЗСУ “Підвищення стійкості і надійності відомчих мереж”.

Також на кафедрі методично та активно працівники підвищують свої навички у володінні англійською мовою.

Науковий потенціал кафедри постійно зростає. Так у цьому році старшим викладачем кафедри Василенко В.В. успішно захищена дисертація на здобуття звання кандидата технічних наук. Аспірант Прилєпов Є.В. активно працює над останньою частиною дисертаційної роботи та публікує статі у фахових виданнях ДУТ.

Докторант Ільїн О.О. готується до публікації своєї монографії. Він пройшов заслуховування на кафедрі і в кінці року планує вийти на захист докторської дисертації. Активно працює над докторською дисертацією доцент кафедри Гайдур Г.І.

Таким чином науковий потенціал кафедри зростає і вдосконалюється та завдяки цього покращується організація навчального процесу та зміст навчального матеріалу навчальних дисциплін.