Не завжди "перший млинець комом"

10:57, 24-11-2017

У листопаді-грудні 2017 року закінчуються заняття  з дисципліни "Застосування інформаційно-телекомунікаційних засобів".

Заняття мали практичний напрямок, пов'язаний з налаштуванням до роботи супутникового широкосмугового доступу до інтернету та телебачення та охоплював студентів 1 курсу всіх спеціальностей Університету.

Виникали деякі незручності, пов'язані з метеоумовами, але всі недоліки подалі будуть враховані. Це стосується обладнання даху, закупівлі додаткового інструменту та обладнання.

Все це суттєво підвищить якість проведення занять у наступному учбовому році. Інтерес та зацікавленість студентів при проведенні цих занять, надихає колектив кафедри і подалі вдосконалювати методичну майстерність та професіоналізм.