Налагоджуємо співпрацю з білоруськими колегами

12:13, 27-11-2017

22 жовтня 2017 року Білоруської державної академії зв'язку була організована конференція "Сучасні засоби зв'язку". В даній конференції, крім безлічі запрошених зарубіжних гостей, прийняв участь і завідувач кафедри МВТ Отрох С. І.

Білоруські колеги, крім того що були вкрай гостинні, зуміли організувати відмінну зустріч на якій кожен з гостей міг поділитися своїми напрацюваннями, висловити свої думки і ідеї на рахунок майбутнього розвитку галузі телекомунікацій. Така ж честь випала і нашим завідувачам кафедр Отроху С. І. та Мельнику Ю. В.

Крім офіційної роботи конференції у всіх учасників була можливість поспілкуватися тет-а-тет зі своїми колегами і запропонувати своє бачення подальшої співпраці. Дана можливість посприяла організації написання спільних статей, тез і навіть нових лабораторних робіт! На даний момент між університетами ведуться роботи по організації обміну напрацюваннями та матеріалами для впровадження їх в навчальний процес.

Колектив кафедри висловлює особливу подяку своїм білоруським колегам і сподівається на подальшу продуктивну співпрацю для спільної підготовки молодих професіоналів в галузі зв'язку!

Аспірант кафедри МВТ
Кравченко В. І.