Участь кафедри в Інтернет-конференції «Електронні та мехатронні системи: теорія, інновації, практика»

09:10, 01-12-2017

29 листопада 2017 року відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Електронні та мехатронні системи: теорія, інновації, практика», в якій  прийняли участь співробітники кафедри Системного аналізу та інших кафедр Навчально-наукового інституту Телекомунікацій та інформатизації Державного університету телекомунікацій.

Конференція проводилася за напрямами:

1. Електромеханічні системи та автоматизація.

2. Електричні машини й апарати.

3. Моделювання і методи оптимізації.

4. Енергоресурсозбереження в електромеханічних системах.

5. Управління складними технічними системами.

6. Проблеми аварійності та діагностика в електромеханічних системах і електричних машинах.

7. Інформаційно-комунікаційні технології та засоби управління.

Учасниками конференції виступили:

• Міністерство освіти і науки України;
  • Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка;
  • Державний університет телекомунікацій;
  • Національний технічний університет України  «КПІ ім. Ігоря Сікорського»;
  • Національний університет харчових технологій;
  • Державне підприємство «Харківський науково-дослідний інститут технології машинобудування».

З боку Державного університету телекомунікацій були заслухані доповіді:

• доцента кафедри Системного аналізу Тітової Анастасії Юріївни на тему «Методи та моделі обробки діагностичної інформації на основі  характеристик термограм»;
  • старшого викладача кафедри Телекомунікаційних систем та мереж Домрачевої Катерини Олексіївни на тему: «Методика підвищення завадозахищеності телекомунікаційних систем з багатопозиційними сигналами»;
  • старшого викладача кафедри Телекомунікаційних технологій Батрака Євгенія Олександровича на тему: «Методика підвищення ефективності вузькоспрямованої трансляції інформації в рухомих системах радіозв’язку».

Доповідачі представили результати власних наукових розробок у галузі сучасних інформаційних і телекомунікаційних технологій, чим засвідчили високий рівень підготовки науково-педагогічного складу Державного університету телекомунікацій.