За сонцем - майбутнє енергетики

11:38, 06-12-2017

У цьому переконується світ, і все більше українців.Але як зробити все правильно? Які підводні камені існують та як їх правильно обійти.

Оскільки технології з побудови сонячних панелей систем постійно розвиваються викладачі кафедри також повинні володіти передовими знаннями, для підвищення якості викладання дисципилни "Відновлювальні джерела енергії".

Тому було вирішено відвідати семінар "Сонячні станції. Фінанси, законодавство, технології", який відбудеться в  Центрі зеленої енергетики 9 грудня 2017 за адресою м. Київ, вул. Метрологічна 48.  За сонцем - майбутнє енергетики. У цьому переконується світ, і все більше українців.

Доповідачами виступають спеціалісти з відомих компаній в даному напрямку, а саме:

• Іван Настатуха із Рентехно - поділиться про новинки та тенденції сучасного ринку сонячної енергетики;
  • Єгор Волошин з Solar Service - про механізм обслуговування сонячних станцій: Зелений тариф та кредитування на побудову;
  • Віталій Герасін, представник Теплоціль - побудова сучасних сонячних станцій "під" ключ та економія після впровадження.

Запрошуються усі, хто має бажання підвищити свої знання в цій галузі.