В ДУТ інноваційний зміст навчання в публічному управлінні – норма!

14:14, 06-12-2017

Швидкоплинні зміни у житті суспільства зумовлюють й зміни в управлінні країною. Нещодавні реформи, які розпочато у сфері державного управління, спонукали у Державному університеті телекомунікацій процес глобального перегляду класичних підходів до вищої освіти з Публічного управління та адміністрування.

До активного обговорення складових змісту навчання були залучені професори й доценти, доктори та кандидати наук з державного управління та інших галузей наук кафедр Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва Державного університету телекомунікацій та органів державного управління.

На обговоренні визначили, що традиційних дисциплін, які формують базові наукові підходи до управління країною є недостатньо, якщо не надати можливість студенту навчитись самостійно управляти своїм професійним ростом та удосконаленням компетентностей впродовж всього життя. Зміни в країні з публічного управління тільки розпочинаються, а тому оновлення знань буде постійним.

Випускник вишу, виходячи у професійне  життя буде наштовхуватись на нові вимоги до його роботи. Це не означає, що він матиме застарілі знання, але, внаслідок постійного надходження нових знань може розгубитись й відчути свою неспроможність швидко і ефективно виконувати свої обов’язки.

Для того, щоб цього не сталося у житті наших студентів професорсько-викладацьким складом ДУТ був розроблений й введений у навчальний процес підготовки бакалаврів з Публічного управління та адміністрування спеціальний курс «Професійна компетентність державних службовців».

Ця дисципліна є ексклюзивною на ринку освітніх послуг України. Авторський склад розробників та викладачів цього курсу – професори й доценти ДУТ -  навчать студента самостійно формувати та управляти, в першу чергу, своїми професійними компетенціями, а також, по великому рахунку, й  компетенціями з інших галузей знань, якими користується людина у своєму житті.

Тобто, ми навчимо Вас самостійно розвиватися у професійному та особистому житті, не витрачаючи на це а ні гроші на додаткову освіту в інших навчальних закладах, а ні час на підлаштування під графіки навчань у цих закладах. Чекаємо на нових студентів!