Погляди Британської Ради в м. Києві на інтернаціоналізацію українських університетів у розрізі англійської мови

14:10, 07-12-2017

В рамках активної співпраці нашого університету з провідними міжнародними організаціями у нас опрацьовано дослідження, яке було проведено від імені Британської Ради та МОіН України у період з 2014 р.:

Інтернаціоналізація українських університетів у розрізі англійської мови: Проект “Англійська мова для університетів” / РодБолайто та Річард Вест. – К.: “Видавництво “Сталь”, 2017. – 154 с.

Автори дослідження:

Род Болайто та Річард Вест

Результати дослідження – звіт, який включає в себе опис використаної для збору даних методології, презентацію основних результатів дослідження та низку рекомендацій для подальших дій.

В цьому звіті представлено результати об’ємного та інтенсивного до проектного дослідження, проведеного від імені Британської Ради та Міністерства освіти і науки України в 2014-2016 роках, щодо ролі та статусу англійської мови в п’ятнадцятьох вищих навчальних закладах України.

Деякі результати цього дослідження:

• Рекомендується оптимізувати кількість годин на вивчення англійської мови;
  • Доцільно удосконалити професійний розвиток викладачів як англійської мови, так і фахових дисциплін англійською мовою, а також підняти рівень володіння мовою щодо міжнародних стандартів.

Детальну інформацію можна знайти на сайті: www.britishcouncil.org