АБІТУРІЄНТУ!

15:49, 07-12-2017

Кафедра Інформаційних систем та технологій інформує майбутніх абітурієнтів про можливість отримання освіти за сучасною спеціальністю: 126 – ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ.

Термін навчання:

• денна форма навчання – 4 роки;
  • заочна форма навчання – 5 років.

Вартість навчання: 12900/7500 грн. для денної та заочної форми навчання відповідно. Також є можливість помісячної та посеместрової оплати.

Предмети ЗНО:

• Математика.
  • Українська мова та література.
  • Іноземна мова або Історія України.

Основна увага в процесі навчання приділяється посиленому вивченню:

• технічної англійської мови;
  • сучасним мовам програмування;
  • технології ІоТ.

Місцем роботи випускників можуть бути організації, які займаються розробкою та супроводом програмного забезпечення, у тому числі на платформі Web, оператори мобільного зв'язку, Інтернет-провайдери, організації, які використовують комп'ютерні технології.

Більш детальну інформацію усі бажаючі можуть отримати на сторінці кафедри ІСТ на офіційному сайті Державного університету телекомунікацій.