Архітектура цифрових мереж Cisco (Сisco Digital Network Architecture). Настала нова ера організації мережі

14:42, 08-12-2017

Цифровізація базується на основних технологічних трендах: мобільність, Інтернет речей, хмарні обчислення і аналітика.

Підприємства прагнуть до проведення цифровізації за допомогою розвитку мережі, яка дозволить забезпечити надання аналітичної інформації в реальному часі, автоматизацію процесів, гарантовану якість обслуговування, а також безпеку і відповідність стандартам.

Що являє собою Архітектура цифрових мереж Cisco?

Архітектура цифрових мереж Cisco® (DNA) являє собою відкриту, програмно-керовану платформу, яка об'єднує найважливіші інновації в галузі мережевих технологій програмного забезпечення, такі як віртуалізація, автоматизація, аналітика і хмарне зберігання в одну архітектуру.

Це дозволяє створити план дій для цифровізації бізнесу і сприяти швидкому впровадженню нововведень, зниження витрат і ризику за рахунок впровадження ІТ-послуг, якими легко і зручно користуватися.