Нагорода в номінації «Добра справа випускника» та профорієнтація

15:06, 08-12-2017

06 грудня 2017 року, старший викладач кафедри Систем інформаційної та кібернетичної безпеки Навчально-наукового інституту захисту інформації Державного університету телекомунікацій, Платоненко Артем, відвідав гімназію №59 ім. О. М. Бойченка м. Києва, із запрошенням взяти участь у підведенні підсумків проекту «100 добрих справ до 100-річчя школи-гімназії» (в ході якого були відзначені добрі справи учнів, батьків, вчителів, випускників та меценатів), де був нагороджений Подякою за активну участь у проекті, в номінації: «Добра справа випускника», за проведення актуальної бесіди з учнями гімназії та демонстрації сучасної техніки, що активно використовуються в сфері ІТ та ІБ.

Також було розповсюджено інформацію про кафедру та після підведення підсумків проекту обговорено з вчителями дати проведення профорієнтаційних зборів з випускниками.

Фотографії