Черниш Наталя Йосивпіна: методичний семінар видатного професора соціології

15:41, 10-12-2017

В рамках проведення акредитації магістерської програми за спеціальністю 054 «Соціологія» видатним ученим, професором-соціологом Черниш Наталією Йосипівною був проведений навчально-методичний семінар для викладачів кафедри економіки підприємств і соціальних технологій.

Наталія Йосипівна - провідний український соціолог, перший доктор соціологічних наук в Україні, головний редактор «Вісника Львівського університету. Серія: Соціологія », віце-президент Асоціації соціологів України.

Наталія Черниш має багатий досвід дослідницької та викладацької роботи в університетах США та Канади. У 2002 році вона отримала наукову нагороду фонду І. Коляски та підготувала третє видання свого підручника в Канадському інституті українських студій університету Альберти. На даний час Наталія Йосипівна є автором понад 70 монаграфій і підручників з соціології.

Під час семінару Наталія Йосипівна поділилася провідним досвідом підготовки та структуризації магістерських дипломних робіт з соціології. Головний акцент був зроблений на специфіці сучасних вимог, які пред'являються до соціологів ІТ-сфери в Україні та світі.

Викладачі кафедри економіки підприємств і соціальних технологій в процесі плідної дискусії отримали нові знання і готові їх застосовувати на практиці. Захист дипломних робіт магістрів відбудеться незабаром. У період з 9 по 10 січня 2018 року випускники представлять результати своїх актуальних досліджень і підтвердять статус магістрів соціології Державного університету телекомунікацій.