ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ 2018! Змінено умови вступу

10:36, 11-12-2017

ВСТУП 2018 – ПРАВИЛА ЗМІНИЛИСЬ

До уваги абітурієнтів 2018!

умови вступу у 2018 році змінено!

Міністерство освіти та науки України повідомляє про те, що, у зв’язку з набуттям чинності умов вступу до вищих навчальних закладів на 2018 рік, є суттєві зміни щодо умов вступу до вищих навчальних закладів України.

Основні зміни:

• крім результатів ЗНО 2018-го, вступники також зможуть використати результати 2017 та 2016 років з усіх предметів, окрім іноземних мов (це пов’язано зі зміною формату проведення тестування з іноземних мов у 2018-му).
  • кількість заяв, які зможе подавати вступник 2018 року на місця державного та регіонального замовлення зменшена з 9 до 7, а подавати їх можна буде не більш ніж на 4 спеціальності (Подання заяв на контракт не обмежується).
  •  змінені величини коефіцієнтів – регіонального, сільського, галузевого.

Так, регіональний коефіцієнт для вишів Києва буде 1, для ВНЗ у Донецькій, Житомирській, Кіровоградській, Луганській, Миколаївській, Сумській, Херсонській, Хмельницькій, Чернігівській областях, переміщених закладів вищої освіти – 1,04 і в інших випадках – 1,02.

Сільський коефіцієнт (СК) збільшено для вступників на аграрні спеціальності – для них він становитиме 1,05. На інші спеціальності СК дорівнюватиме 1,02. Ним зможуть скористатися вступники, які зареєстровані у селах не менше двох років до дня завершення подачі заяв про вступ та які здобули повну загальну середню освіту у закладах освіти, що знаходяться на території сіл, у рік вступу.

Галузевий коефіцієнт становитиме 1,02 і, на відміну від 2017 року, поширюватиметься також на заяви з другою пріоритетністю.

Для вступу на навчання до Державного університету телекомунікацій на спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» у 2018 році необхідно скласти ЗНО з таких предметів:

1. Українська мова та література

2. Математика

3. Географія або Іноземна мова (Англійська мова, Німецька мова, Французька мова, Іспанська мова, Російська мова) на вибір.

Мінімальна кількість балів для допуску до участі в конкурсі повинна складати не менше 100 балів з кожного предмету.