Трудові суперечки, їх юридичне значення і наслідки

17:14, 11-12-2017

4 грудня 2017 року відбулося відкрите лекційне заняття доцента кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Державного університету телекомунікацій Молдавчук Н.М. з дисципліни «Правове регулювання трудової діяльності» для студентів навчальної групи ПТБ-21 напрямку підготовки 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Доцент кафедри ПТБД Молдавчук Ніна Миколаївна зі студентами опрацьовувала проблематику конфліктів та спорів у трудових відносинах, шляхи їх вирішення та їх правові наслідки.

Кульмінацією заняття стала жива дискусія щодо передумов конфліктів та спорів у трудових відносинах та пошуку системи правильних рішень щодо їх недопущення з метою забезпечення стабільності розвитку та функціонування підприємства.

Формою проведення заняття було обрано комбіновану модель проведення заняття, що поєднує викладення теорії та моделювання конкретної життєвої ситуації щодо операційної діяльності підприємства, створеної з метою прийняття управлінського рішення в конкретних господарських обставинах для формування у студентів практичних навичок зі спеціальності.

Студенти легко сприйняли бізнес-гру, активно включилась у вирішення задачі. В результаті заняття студенти набули практичних навичок з аналізу життєвої ситуації, виокремлення юридично значущих складових та пошуку можливих варіантів рішень з прогнозуванням їх юридичних наслідків.

Викладач продемонструвала високий рівень педагогічної майстерності та вміло спрямовував аудиторію до вирішення поставленої задачі.