IV Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми забезпечення інформаційної та кібернетичної безпеки»

10:54, 12-12-2017

20-21 грудня 2017 року
   Державний університет телекомунікацій
   м. Київ

Кафедра Інформаційної та кібернетичної безпеки Державного університету телекомунікацій запрошує Вас взяти участь у IV Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми забезпечення інформаційної та кібернетичної безпеки».

До участі у конференції запрошуються науковці, аспіранти, здобувачі, наукові співробітники, студенти/випускники ВНЗ та інших науково-дослідних і професійно-технічних організацій, а також практикуючі спеціалісти, які здійснюють науково–практичні дослідження в галузі інформаційної та кібернетичної безпеки

Робочі мови конференції: англійська, українська, російська.

Форма участі у науково-практичній конференції: Заочна.

Умови участі у конференції: Включно до 20 грудня 2017 року потрібно надіслати на електронну адресу матеріали: KONF_DUT@i.ua.

Вимоги до тез доповідей:

Обсяг – не більше 1 стор. формату А-4 у текстовому редакторі Microsoft Word for Windows у вигляді файла з розширенням *.doc, *.docx; шрифт – Times New Roman, розмір – 14, 1 міжрядковий інтервал; абз. відступ – 10 мм; поля – 20 мм.

Послідовність розміщення матеріалів у тезах доповіді: напрямок конференції відповідно до тематики тез доповіді, прізвище та ініціали автора (шрифт – напівжирний, курсив); посада, навчальний заклад, місце роботи у разі закінчення навчання; місто, в якому його розташовано, держава (шрифт – курсив); назва статті (великі літери, шрифт – напівжирний); текст.

Приклад оформлення тез:

Іванов І.І.
аспірант кафедри Комутаційних систем
Державний університет телекомунікацій
м. Київ, Україна

ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ВПРОВАДЖЕННЯ ТА ОСОБЛИВОСТІ СИСТЕМ НОВОГО ПОКОЛІННЯ

1). Використана література оформлюється в кінці тексту під назвою «Література:». У тексті виноски позначаються квадратними дужками із вказівкою в них порядкового номера джерела за списком та через кому – номера сторінки (сторінок), наприклад: [8, с. 268].

2). Сторінки не нумеруються.

3). Назва файлу має містити прізвище та ініціали учасника конференції (приклад назви файлу, Tezy_Ivanov I.I.).

До розгляду не приймаються тези, які оформлені без врахування зазначених вимог.