Державний Університет Телекомунікацій

Налагодження партнерських стосунків з Vilniaus kolegija/University of Applied Sciences

Кафедра телекомунікаційних технологій продовжує налагоджувати міжнародні взаємозв’язки. Зокрема, минулої п’ятниці 15.12.2017 була організована зустріч з представниками Вільнюського університету прикладних наук (Vilniaus kolegija/University of Applied Sciences), Литва. Наш університет відвідав декан факультету електроніки та інформатики, професор, доктор Романас Тумасоніс.

В ході зустрічі він завітав на факультет телекомунікацій та ознайомився з лабораторною базою кафедри «Телекомунікаційних технологій» та інших кафедр ННІТІ. Особливо його вразила лабораторія експериментальних досліджень кабельних систем, де проводяться дослідні роботи для ПАТ «Укртелеком».

 

За результатами проведеної зустрічі між Державним університетом телекомунікацій та Вільнюським університетом прикладних наук було підписано «Меморандум про взаєморозуміння», за яким обидва університети домовились про співпрацю в науковій та освітній сфері.

Зокрема професор Тумасоніс запросив наших співробітників до публікацій у їхніх виданнях та запропонував нашим студентам та викладачам прийняти участь в обміні досвідом між університетами, в рамках програми «ERASMUS+», що діє у Вільнюському університеті.

Приємно, що для студентів та викладачів Державного університету телекомунікацій Європа стала ще на крок ближче!

Оцініть новину:
10

Читайте також

12.02.2018 р. о 12-00 в конференц-залі Університету відбудеться засідання профспілкового комітету.

На честь 100-річчя від дня заснування Національної академії наук України.Конференція проходить 4-6 квітня 2018 року. За адресою м. Київ, пр. Науки 41,..
26 січня в актовому залі Державного університету телекомунікацій було проведено урочисте вручення дипломів випускникам університету. У цей день галузь..

Ключові слова

Ми у соціальних мережах


Переглядів: 332
^