Відкриття нової спеціальності «Авіоніка»

10:50, 21-12-2017

На кафедрі Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій підготовлено ліцензійну справу для відкриття нової спеціальності «Авіоніка» в галузі знань «Електроніка та телекомунікації», професійної кваліфікації «Інженер з керування й обслуговування систем».

Освітньо-професійна програма «Супутникові телекомунікації та навігаційні системи» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ставить своєю метою підготовку висококваліфікованих фахівців бакалаврів та розрахована на 3 роки 10 міс. очної форми навчання   при наявності загальної середньої освіти.

Після закінчення навчання, випускники мають можливість працевлаштування на виробництвах, пов’язаних з сертифікацією, експлуатацією та розрахунком системних характеристик та структур супутникових систем зв’язку, володіючи принципами  функціонування сучасних систем GPS та ГЛОНАСС, їх практичним застосуванням.

Набуті компетентності дають можливість проводити науково-дослідницькі роботи, пов’язані з модернізацією та удосконаленням сучасних супутникових телекомунікацій та навігаційних систем.