Розвиток сили волі і вивчення англійської мови

11:51, 21-12-2017

Англійська мова - це міжнародний засіб спілкування, тому що саме нею проходить більшість міжнаціональних конференцій, форумів, семінарів, видається величезна кількість технічної та наукової літератури.

Володіння англійською дозволяє вести переговори та листування з іноземними партнерами, писати наукові праці, статті та публікуватися у закордонних виданнях, що також істотно підвищує кар'єрні перспективи.

Вивчення англійської мови це - тривалий процес, що вимагає терпіння, значної концентрації та вольових зусиль.

Отже, сьогодні поговоримо про те, як розвинути силу волі.

Виховання сили волі починається з усвідомленого бажання щось змінити у своєму житті, досягти успіху.

1. Необхідно мати твердий намір

Необхідно мати твердий намір та чітко уявляти, чого хочете досягти. Тоді вас не зможуть зламати ніякі перешкоди. Раптово виниклі обставини тільки зміцнять вашу віру у власні можливості.

У тому випадку, коли намір неясний, є ймовірність зійти з наміченої дороги набагато раніше. Тому з самого першого дня, коли ви починаєте щось нове, промовляйте подумки слова впевненості, підбадьорюйте себе і всіляко заохочуйте будь-які цілеспрямовані дії. Все це стимулює силу волі.

Негативно діють і гальмують рух такі речі як самозвинувачення, критика, невдоволення і панічні настрої.

2. Не слід відступати від запланованого

Іноді досягнення цього кроку сприяє докладна візуалізація всього наміченого. Чітко уявляйте собі, чого досягнете в результаті своєї наполегливої праці. Ось побачите, стане легше. Тренуйте силу волі!

3. Треба йти вперед день за днем

У сладні моменти життя є великий шанс все закинути і відкласти подалі. Пам’ятайте, цього робити ні в якому разі не можна. Так ви тільки доведете оточуючим і самому собі, що з вашого наміру нічого не вийшло. Щоб розвинути силу волі, потрібно чітко розуміти, що необхідно для досягнення успіху. Якщо ж намір твердий, просто йдіть вперед день за днем, поки поступово не опинитеся біля мети.

4. Необхідно вірити в свої можливості

Мабуть, без цієї складової успішність будь-якого починання видається сумнівною. Якщо людина не вірить в себе і не цінує власну особистість, успіху не буде навіть при максимальних зусиллях. Чому? Вся справа в тому, що будь-яке просування вперед, будь то кар’єра або просте захоплення супроводжується різного роду труднощами. Саме в той момент сила волі «перевіряється на міцність». У разі сильної віри в свої можливості зростає здатність впоратися з будь-якими перешкодами і досягти успіху.

Таким чином, цілеспрямованість, вольові якості, впевненість у собі, бажання активно діяти для досягнення важливої задачі, вміння справлятися з труднощами, непохитна твердість духу загартовує силу волі та допомагає досягти успіху у вивченні різних дисциплін та англійської мови.

Підготувала матеріал к. пс. н., доцент кафедри ІМ Шкіренко О.В.
Були використані матеріали з мережі Інтернет