Проведення підсумкового засідання наукового гуртка кафедри УІКБ

10:42, 23-12-2017

Відбулося підсумкове засідання наукового гуртка кафедри управління інформаційною та кібернетичною безпекою (керівник доцент кафедри Мужанова Т.М.).

На засіданні студенти групи УБД-41 представили доповіді з питань конкурентної розвідки як складової забезпечення інформаційної безпеки бізнесу.

Вербиненко Віталій ознайомив присутніх з основними етапами розвитку і сучасними тенденціями конкурентної розвідки.

Тисячний Богдан розповів про засади конкурентної розвідки на основі аналізу відкритих джерел.

Бондарчук Олександр коротко охарактеризував активні заходи в рамках конкурентної розвідки.

Під час зустрічі підведено підсумки наукової роботи студентів кафедри за І семестр. У цьому контексті відзначено активну роботу студентів груп УБД-31 та УБД-41. Також визначено питання, які будуть обговорюватися у наступному році, зокрема проблеми використання методів інформаційно-пошукової роботи у рамках забезпечення інформаційної безпеки підприємства, а також сучасні технології конкурентної розвідки щодо пошуку й обробки інформації в мережі Інтернет.